SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe

Tel.: +48 22 299 01 30

recepcja@soto.waw.pl

NOWOŚĆ:
wejdź do Strefy Klienta


POZNAJ:

Elektroniczny System Obsługi Klienta

 

znajdziesz w nim:

- KALENDARZ ZAJĘĆ (wg dat)
- OPIS ZAJĘĆ
- OPIS PROWADZĄCYCH
- DOKONASZ REZERWACJI
- DOKONASZ PŁATNOŚCI ON-LINE

oraz sprawdź w menu poniżej:
-
PLAN ZAJĘĆ
- OPŁATY
- LOKALIZACJA
- REGULAMIN
- KONTAKT

Opłaty w SOTO

Sztuki Walki, Akrobatyka i Joga

Cennik obowiązuje od 1 marca 2016
Zapoznaj się z poniższymi zasadami, aby dokonać płatności za zajęcia Sztuk Walki - Aikido, Capoeira, Ju-Jitsu, Karate, Ken-Jutsu, Kobudo, Kyudo, Samoobrony oraz Akrobatyki i Jogi w sposób dla siebie najbardziej korzystny:

 

   Wnosząc jedną opłatę masz do dyspozycji zajęcia wszystkich Sztuk Walki, Akrobatyki, Pilates i Jogi w dwóch lokalizacjach. Możesz dowolnie przychodzić na treningi w ramach wykupionego limitu.

 

Opłaty za zajęcia Sztuk Walki, Jogi, Fitness, Akrobatyki, Origami, Gitary itp. w SOTO- Karnety są wystawiane imiennie na jedną osobę

- Wstęp na zajęcia możliwy jest po dokonaniu płatności

- Niewykorzystane treningi nie przechodzą na następny okres

- Możliwość ustalenia wygodnego dla siebie terminu realizacji

- Brak opłaty rejestracyjnej, tzw. „wpisowego”

- Karnety można kupować na prezent - wystawiamy wtedy karnet na imię i nazwisko podane przez klienta

 

ZNIŻKI (od każdorazowej wpłaty za karnet SOTO):

5% – za wpłaty poprzez Strefę Klienta obsługiwaną przez zintegrowane bezpieczne płatności Przelewy24.pl – zniżka P-24

   oraz

5% – za każdą osobę, dla 2 i więcej osób z rodziny (pierwszy stopień pokrewieństwa) – Zniżka Rodzinna

   lub

5% – od 4-go okresu opłacanego bez przerwy - Zniżka za Ciągłość

Zniżka Przelewy24.pl łączy się ze Zniżką Rodzinną lub za Ciągłość, Zniżka Rodzinna nie łączy się ze Zniżką za Ciągłość.

 

 

OBJAŚNIENIA:

   Elastyczny plan opłat za zajęcia w SOTO pozwala wykorzystywać wszystkie opłacone wejścia w ramach wykupionego okresu w sposób dowolny. To znaczy, że przykładowo wykupując Karnet 8/28, zwyczajowo mogący oznaczać, że mamy opłacone 2 wejścia tygodniowo, w rzeczywistości oznacza, że możemy wykorzystać opłacone wejścia chociażby w pierwszym tygodniu, uczęszczając na kolejne treningi każdego dnia, w tym wykorzystując nawet kilka zajęć w tym samym dniu. Zasada ta pozwala bardzo elastycznie zaplanować użytkownikom swoje płatności za zajęcia. To użytkownik wybiera sposób rozliczenia, taki, który mu najbardziej odpowiada w danym momencie.

   Oczywiście, mogą zdarzyć się i takie sytuacje, gdzie w danym okresie pojawią się jakieś dni wolne od treningów, np podczas dni świątecznych, dni matur w Dojo Smolna itp.. W interesie użytkownika jest tak zaplanować swoje wejścia, aby wykorzystać wszystkie opłacone treningi w obowiązującym okresie.

   Dla osób stale korzystających z zajęć, dla których względy finansowe mają szczególne znaczenie SOTO przygotowało specjalne zniżki za ciągłość opłat za zajęcia. Aby je uzyskać i później utrzymać należy zapewnić ciągłość opłat w SOTO, bez ani jednego dnia przerwy. Opłaty w systemach Partnerskich (Multisport+, FitProfit, FitFlex, OkSystem itp.) nie kwalifikują do ciągłości opłat w SOTO, gdyż stanowią płatności zewnętrzne. W efekcie, użytkownik zyskuje podwójnie, wykorzystując wejścia w sposób przez siebie wcześniej zaplanowany, ćwiczy bardziej systematycznie, podnosząc swoje umiejętności w poszczególnych dyscyplinach. Po drugie uzyskuje możliwość mniejszych opłat za zajęcia w tym czasie.

   Stworzony system opłat pozwala użytkownikom w sposób racjonalny i zarazem najbardziej efektywny wykorzystywać swoje wejścia na zajęcia do SOTO. Dzięki zarejestrowaniu się w Strefie Klienta, każdy ma możliwość śledzenia swoich wejść na zajęcia oraz swoich płatności po zalogowaniu się do systemu.

   Zapraszamy do systematycznego ćwiczenia i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji, umiejętności, poziomu we wszystkich dyscyplinach proponowanych przez SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe.

 

OPŁATY ZA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE:

Pobierz cennik          pdf (ok. 88 KB)

 

WPŁATY za zajęcia można dokonywać:

  - w Strefie Klienta (wejście w górnym menu), poprzez zintegrowane bezpieczne płatności Przelewy24.pl – (5% Rabat - wpisz kod "P-24")

   - w Recepcji Klubu

   - w Przedpłacie na konto – podając dane:

          Konto: SOTO - Aleksandra i Tomasz Sowińscy, Warszawa

          Nr konta (ALIOR Bank): 88 2490 0005 0000 4500 5156 3412

          Prosimy o dokładne opisywanie tytułu płatności:

     [ Imię Nazwisko Uczestnika – Nazwa Karnetu – Okres karnetu - Opis płatności ]

 

 

         DATA FOR INTERNATIONAL PAYMENTS:


              ACCOUNT NUMBER:
PL 88 2490 0005 0000 4500 5156 3412

              ACCOUNT NAME: SOTO - ALEKSANDRA I TOMASZ SOWINSCY

              ADDRESS: UL. WIDAWSKA 7/12, 01-494 WARSZAWA, POLAND

              TITLE: - fill exactly, please

              BIC/SWIFT ALIOR BANK CODE: ALBPPLPW

              BANK NAME: Alior Bank Spółka Akcyjna,

              BANK ADDRESS: ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa

              SORT CODE: 24900005

 

 

PROGRAMY RABATOWE

 


Multisport Plus
, Multisport Classic, Multiactive

   "Treningi popołudniowo-wieczorne Sztuk Walki, Akrobatyki i Jogi w Warszawie (Żoliborz).

Za okazaniem Karty Benefit - Multisport Plus, Multisport Classic oraz Multiactive w SOTO można wziąć udział w treningach Sztuk Walki Aikido, Capoeira, Ju-Jitsu, Karate, Ken-Jutsu, Kobudo, Kyudo, Samoobrony, Akrobatyki oraz Jogi. Od 1 lipca 2014 honorowane są tylko nowe karty Multisport Plus z chipem.

Nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna, ani poprzez e-mail dla zajęć innych niż Joga. Osoby zgłaszające się na zajęcia Jogi proszone są o dokonywanie rezerwacji miejsc na zajęcia poprzez Strefę Klienta, klikając na wybranych zajęciach w Kalendarzu Zajęć oraz dokonując zgłoszenia zgodnie z instrukcją na ekranie.

Możliwy jest udział w jednych zajęciach danego dnia w jednym punkcie (w jednym Dojo). W przypadku udziału w większej liczbie zajęć, użytkownik musi uregulować opłatę wg Cennika Ośrodka SOTO. Wstęp za okazaniem karty i dokumentu ze zdjęciem, po podpisaniu się na liście uczestników zajęć Karty Multisport Plus, Multisport Classic i Multiactive oraz jej zeskanowaniu w Terminalu Kart Multisport Benefit.

MULTISPORT KIDS

   Za okazaniem Karty Multisport Kids w SOTO można wziąć udział w treningach sztuk walki dla dzieci Aikido, Ju-Jitsu, Karate, Ken-Jutsu. Nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna, ani poprzez e-mail. Możliwy jest udział w jednych zajęciach danego dnia w jednym punkcie (w jednym Dojo). W przypadku udziału w większej liczbie zajęć użytkownik musi uregulować opłatę wg Cennika Ośrodka SOTO. Wstęp za okazaniem karty i dokumentu ze zdjęciem po podpisaniu się na liście uczestników zajęć Karty Multisport Kids oraz jej zeskanowaniu w Terminalu Kart Multisport Kids.

Benefit

   Z kartą BENEFIT otrzymasz 15% zniżki w opłatach za udział w zajęciach SZTUK WALKI, AKROBATYKI, PILATES i JOGI w SOTO.

   Podczas dokonywania płatności należy w Ośrodku SOTO okazać kartę programu BENEFIT oraz dokument ze zdjęciem.

Benefit-Kids

   Z kartą BENEFIT-KIDS otrzymasz 15% zniżki w opłatach za udział w zajęciach SZTUK WALKI dla dzieci, Warsztatach językowych i Warsztatach origami w Klubie SOTO.

   Podczas dokonywania płatności należy w Ośrodku SOTO okazać kartę programu BENEFIT-KIDS oraz dokument ze zdjęciem.

OK System

   OK System - przed wejściem na treningi w Ośrodku SOTO należy wysłać odpowiedni SMS wraz z kodem usługi - szczegółowa instrukcja w SOTO.

FitProfit

   "Treningi popołudniowo-wieczorne Sztuk Walki, Akrobatyki i Jogi w Warszawie (Żoliborz).

Za okazaniem karty FitProfit w SOTO można wziąć udział w treningach Sztuk Walki: Aikido, Capoeira, Ju-Jitsu, Karate, Ken-Jutsu, Kobudo, Kyudo, Akrobatyki, Samoobrony oraz Jogi. Od 1 maja 2014 honorowane są tylko nowe karty FitProfit z chipem.

Nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna, ani poprzez e-mail dla zajęć innych niż Joga. Osoby zgłaszające się na zajęcia Jogi proszone są o dokonywanie rezerwacji miejsc na zajęcia poprzez Strefę Klienta, klikając na wybranych zajęciach w Kalendarzu Zajęć oraz dokonując zgłoszenia zgodnie z instrukcją na ekranie.

Możliwy jest udział w jednych zajęciach danego dnia w jednym punkcie (w jednym Dojo). W przypadku udziału w większej liczbie zajęć, użytkownik musi uregulować opłatę wg Cennika Ośrodka SOTO. Wstęp za okazaniem karty i dokumentu ze zdjęciem po podpisaniu się na liście uczestników zajęć Karty FitProfit oraz jej zeskanowaniu w Terminalu Kart FitProfit.

FIT-FLEX

   Za okazaniem Karty FITFLEX w SOTO można wziąć udział w treningach Sztuk Walki, Samoobrony oraz Akrobatyki i Jogi. Nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna, ani poprzez e-mail dla zajęć innych niż Joga. Osoby zgłaszające się na zajęcia Jogi proszone są o dokonywanie rezerwacji miejsc na zajęcia poprzez Strefę Klienta, klikając na wybranych zajęciach w Kalendarzu Zajęć oraz dokonując zgłoszenia zgodnie z instrukcją na ekranie.

Możliwy jest udział w jednych zajęciach danego dnia w jednym punkcie (w jednym Dojo). W przypadku udziału w większej liczbie zajęć, użytkownik musi uregulować opłatę wg Cennika Ośrodka SOTO. Wstęp za okazaniem karty i dokumentu ze zdjęciem po podpisaniu się na liście uczestników zajęć z Karty FITFLEX.

Eurorabat

   Z kartą EURORABAT otrzymasz 10% zniżki w opłatach miesięcznych za udział w zajęciach SZTUK WALKI, AKROBATYKI i Jogi w SOTO.

   Podczas dokonywania płatności należy w Ośrodku SOTO okazać kartę programu EURORABAT.

Vivabox - Sodexho

   Vivabox Extreme, sprzedawany przez Sodexo Polska, zawiera Certyfikat Podarunkowy, który wymienisz na treningi w Ośrodku SOTO - Dojo DURACZA 23 w Warszawie.

EURO26

   Z kartą European Youth Card EURO26 (Europejska Karta Młodzieżowa EURO26) otrzymasz 10% zniżki w opłatach miesięcznych za udział w zajęciach SZTUK WALKI, AKROBATYKI i JOGI w Klubie SOTO.

   Podczas dokonywania płatności należy w Klubie okazać kartę EURO26 oraz drugi dokument ze zdjęciem.

KidZone

   Multibranżowa Karta Rabatowa KidZone upoważnia do następujących zniżek w SOTO:

rabat 10% - na zajęcia Sztuk Walki

 

Multisport+ plus classic cative, benefit Benefit, Multisport-Kids, OkSysyem, FitProfit FitFlex, EuroRabat, VivaBox - Sodexho, Euro26, KidZone

Jeśli zauważyłeś błąd na stronie - zgłoś nam na maila: redakcja@soto.waw.pl

Poleć tę stronę:

Wyszukaj: