Reklama

 

 

REKLAMA W SOTO

 

Od wielu lat prowadzimy nasz klub jako działalność gospodarczą. Wiemy jak ważne jest dotarcie do właściwego klienta. Dlatego, jako firma z dużym doświadczeniem w naszej branży, zapraszamy Państwa do współpracy.

 

Proponujemy dwa podstawowe - poniżej przedstawione pola do działania. Sami  Państwo wybiorą, który wariant będzie bardziej odpowiedni. Mogą Państwo także wykorzystać połączenie obu metod. Sądzimy, że takie rozwiązanie może przynieść Państwu najlepsze rezultaty, gdyż jak wiadomo, statystyczny klient widzi reklamę danego produktu bądź usługi 5-6-krotnie zanim podejmie związane z nią działanie. Efekt jest tym silniejszy im na więcej sposobów informacja do niego dotrze.

 

Oprócz poniższych sposobów, jesteśmy otwarci na inne metody współpracy. Jeśli mają Państwo ciekawy pomysł zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

W Centrum SOTO

Na stronie www

 

Centrum SOTO każdego dnia odwiedza od kilkudziesięciu do kilkuset osób, które uczą się, same ćwiczą, przyprowadzają swoje dzieci, bądź znajomych, robią zakupy, lub jedynie odwiedzają i zwiedzają ośrodek.

 

Dlaczego warto wykupić powierzchnię reklamową w Centrum SOTO:

 

Kultura japońska jest z roku na rok coraz bardziej popularna.

 

Odwiedzający SOTO, to osoby aktywne, zwykle uprawiające jakąś dyscyplinę oraz osoby kształcące się, pragnące poszerzać swoje horyzonty, wrażliwe jednostki, które interesuje kultura i sztuka dalekowschodnia, mentalność i filozofia. To osoby w każdym wieku od najmłodszych - dzieci w wieku przedszkolnym, poprzez młodzież i osoby dorosłe, a także osoby starsze, przyprowadzające swoich wnuków na zajęcia i aktywności w Centrum SOTO

 

Jesteśmy jedynym Ośrodkiem skupiającym szerokorozumianą kulturę Dalekiego Wschodu i oferującym w jednym miejscu aż tyle związanych z nią aktywności i wydarzeń.

 

Państwa oferta trafi do całych rodzin, dzieci, osób młodych i w średnim wieku, aktywnych zawodowo, studentów i uczniów.

 

Nasze Centrum odwiedza obecnie ponad 1500 osób miesięcznie i ta liczba stale rośnie.

 

Centrum SOTO ciągle poszerza swoją stałą ofertę a także podejmuje się organizacji niezwykle oryginalnych przedsięwzięć, które skupiają uwagę mediów.

 

Odwiedzający to osoby, które mogą być zainteresowane także Państwa ofertą.

 

Aby do nich dotrzeć wystarczy nawiązać z nami współpracę w zakresie reklamy.

 

Udostępniamy powierzchnie reklamowe na bardzo atrakcyjnych warunkach, miejsca do zaprezentowania ulotek informacyjnych, plakatów. Zachęcamy także do reklamowania swoich produktów i usług poprzez Stronę internetową i SOTO - Newsletter, który trafia regularnie do kilku tysięcy odbiorców w całym kraju.

 

Serdecznie zapraszamy do zamieszczania Państwa reklamy na dostępnych powierzchniach w naszym Ośrodku.

 

Zapraszamy do kontaktu

 

 

Nasz serwis prezentując i promując sztuki walki, kulturę, sztukę, rozrywkę krajów Dalekiego Wschodu stanowi atrakcyjne miejsce do prezentacji produktów i usług firmom, które działają w zbliżonych branżach. Skupiamy grono stałych użytkowników. Nasza strona notuje bardzo dobre wyniki oglądalności.

 

Jednym słowem reklama w naszym serwisie trafia do osób, które są żywo zainteresowane poznaniem także Państwa oferty.

SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe

Tel.: +48 22 299 01 30

recepcja@soto.waw.pl

Jeśli zauważyłeś błąd na stronie - zgłoś nam na maila: redakcja@soto.waw.pl

Poleć tę stronę: