Obozy SOTO

 

Na najbliższą zimę przygotowaliśmy dla Was 2 turnusy obozów:

 

Wybierz turnus dla siebie:

 

 

 

 

TURNUS I

Obóz Przygodowy dla Dzieci

Przygoda w Krainie Kryształowego Smoka

15 - 20 stycznia 2018

TURNUS II

Obóz Aikido i Ken-Jutsu

Sztuki Walki dla Młodzieży i Dorosłych

15 - 20 stycznia 2018

Dojazd pociągiem lub autokarem z grupą
z/do Warszawy

160,- zł

lub 90,- zł - w jedną stronę

 

Cena obozu

1160,- zł

zaliczka: 450,- zł

zniżka 20,-zł za udział w poprzednich Obozach SOTO

 

liczba miejsc ograniczona

Formularz zgłoszeniowy
liczba miejsc ograniczona

 

W dniach 15 - 20 stycznia 2018 organizowane są równolegle dwa turnusy - dziecięcy (TURNUS I) i młodzieżowo-dorosły (TURNUS II). Zapraszamy serdecznie Rodziców wraz z dziećmi do udziału we wspólnym aktywnym wypoczynku. Dzieci przez cały czas mają opiekę, w stu procentach zorganizowany czas, więc Rodzice mogą całkowicie oddać się swojej pasji i ćwiczeniom na macie lub innym aktywnościom rekreacyjno-sportowym. Dzieci, szczególnie małe - w weku od 7 lat nie będą tak bardzo tęskniły za swoimi Rodzicami udając się na swoją pierwszą w życiu przygodę wakacyjną poza domem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszystkie dzieci będą mogły wziąć swoich Rodziców na obóz. Cała kadra instruktorska i wychowawcza SOTO pełni w tym czasie rolę najbliższych opiekunów, przyjaciół do których dzieci mogą zawsze się zwrócić ze swoimi troskami i problemami. Na naszych obozach jednak dzieci nie mają czasu na tęsknoty. Wspaniała atmosfera, mnóstwo atrakcyjnych zajęć i wyśmienita zabawa pozwalają dzieciom spędzić ten czas w sposób taki, że gdy obóz się kończy, dzieci nie chcą jeszcze wracać do domów. To jest dla nas organizatorów, najwyższa zapłata za wspólnie spędzony czas.

 

Pierwszy turnus jest obozem przygodowym, skierowanymi do wszystkich dzieci, które pragną w niezwykły sposób przeżyć ferie zimowe. Nie zabraknie atrakcji sportowych, gier i zabaw na świeżym powietrzu oraz zajęć kulturalnych, wprowadzających w magiczny świat Orientu. Drugi turnus jest tradycyjnie odbywającym się od już 21 lat obozem sztuk walki, na który zapraszamy przede wszystkim osoby ćwiczące Aikido i Ken-Jutsu.

 

Jest również możliwość przyjazdu dzieci wraz z rodzicami. Rodzice będą mogli wziąć udział w II turnusie, a dzieci w tym samym czasie będą miały zorganizowane zajęcia podczas specjalnego, turnusu przygodowego (Turnus  I). Wszystko zależy od potrzeb i możliwości. Zapraszamy serdecznie.

 

Wszystkie aktywności, wszystkie treningi i atrakcje są dostępne dla każdego uczestnika. Warto także poćwiczyć inne sztuki walki, aby rozwinąć swoje horyzonty i możliwości oraz poznać nowe strategie, które w swojej sztuce walki nie są zazwyczaj priorytetowe. Treningi Aikido i Ken-Jutsu, tradycyjnie, będą prowadzone przez - sensei'a Tomasza Sowińskiego 5 Dan Aikido Aikikai, Chuden Kashima No Tachi. Koniecznie wypełnij Formularz zgłoszeniowy - dostępny na kolejnych stronach. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe

Tel.: +48 22 299 01 30

recepcja@soto.waw.pl

Jeśli zauważyłeś błąd na stronie - zgłoś nam na maila: redakcja@soto.waw.pl

Poleć tę stronę: