ZEN BodiTM System - dostępny w SOTO

System Zen BodiTM oparty na naturalnych składnikach, wspomaga kontrolę wagi, w tym odchudzanie przy zachowaniu właściwego odżywienia organizmu i naturalnego zmniejszenia łaknienia. Naturalne wysterowanie metabolizmu, aby podczas wysiłku w pierwszej kolejności spalać tłuszcz, a nie mięśnie.

 

System  składa się z trzech elementów:

 

   Zen BodiTM SHAPE      - Hamuj łaknienie

   Zen BodiTM FIT            - Zgub centymetry

   Zen BodiTM PRO          - Wymodeluj sylwetkę

 

ZEN BODI™ został stworzony w wyniku wielu lat naukowych badań przez lekarzy i naukowców, którzy są związani z branżą zdrowotną od dziesięcioleci. Zastrzeżona mieszanka synergicznych składników odżywczych, działa na naturalnie wyselekcjonowane układy naszego ciała. Przestań korzystać z diet, zacznij żyć. Odkryj sekret równowagi z systemem ZEN Bodi™.

Zen BodiTM SHAPE:
Z ekstraktem z nasion afrykańskiego mango, ekstraktem z liści zielonej herbaty i ketonami malinowymi, ZEN Shape™ walczy z apetytem na słodycze jednocześnie kontrolując uczucie głodu. W Forbes Magazine został przedstawiony jako jeden z najskuteczniejszych suplementów odchudzających na rynku, ekstrakt z nasion afrykańskiego mango przyciągnął międzynarodową uwagę. W rzeczywistości, aby uzyskać tego rodzaju składniki odżywcze, jakie oferuje ZEN Shape™, trzeba by zjeść 90 kilogramów owoców. ZEN Shape™ zostało starannie opracowane by przygotować ciało do utraty tłuszczu.

Zen BodiTM FIT:
ZEN Fit™ jest bogatym źródłem aminokwasów, które pomagają w regeneracji mięśni, a także w trawieniu białek. Są one również ważne przy spalaniu tłuszczu i poprawiają nastrój. Specjalnie opracowana receptura ZEN Fit™ współpracuje z ZEN Pro™ i ZEN Shape™ by zwiększyć wrażliwość mózgu na leptynę, tak by wiedzieć wcześniej kiedy głód został zaspokojony – co oznacza, że się je tyle, ile organizm potrzebuje, nie więcej nie mniej.

          Dostępne smaki: arbuz, poncz owocowy

Zen BodiTM PRO:
Białko jest najważniejszym paliwem mięśni. Dlatego wzbogaciliśmy ZEN Pro™ skuteczną mieszanką białka serwatkowego, ryżowego i grochowego – by zbudować swoją siłę, potrzebujesz się wzmocnić. Dodaliśmy również sproszkowane nasiona chia, aby pozwolić Ci uzyskać optymalną energię bez dodatkowych kalorii. Nasz wyjątkowy produkt jest wytwarzany z najwyższej jakości białka, jakie jest dostępne. Jest lekkostrawny i zdrowszy od wielu produktów na bazie soi.

          Dostępne smaki: czekoladowe marzenie, waniliowa rozkosz

ZACZNIJ JUŻ TERAZ z SOTO

 

    Weź dwie kapsułki ZEN Shape™ przed głównymi posiłkami, aby ograniczyć apetyt.

    Wsyp ZEN Fit™ do 237-355 ml (co odpowiada 8-12 uncji) zimnej wody przed treningiem lub dwa razy dziennie, aby zeszczupleć.

    Weź ZEN Pro™ jako zamiennik posiłku lub po ćwiczeniach, aby wspomóc regenerację mięśni.

 

System ZEN BODI™ powinien być stosowany w połączeniu ze zdrową dietą i ćwiczeniami fizycznymi. Żeby osiągnąć szybki sukces z systemem ZEN BODI™, pij napoje z mniej niż 25 kaloriami na każde 237-296 ml (co odpowiada 8-10 uncji). Skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiegokolwiek nowego ćwiczenia, planu diety lub programu suplementacji, zwłaszcza jeśli cierpisz na jakąkolwiek dolegliwość medyczną lub regularnie przyjmujesz leki. Aby uzyskać najlepsze efekty, używaj wszystkich trzech produktów ZEN BODI™ razem.

 

 

 

GENEZA

 

Starannie opracowane, aby wyregulować Twój metabolizm, ZEN BODI™ to ukierunkowane, kompleksowe podejście do kontroli wagi. Poprzez ograniczenie łaknienia, spalanie tłuszczu i budowanie mięśni, ZEN BODI™ otwiera drogę do zdrowia i przywraca naturalne mechanizmy organizmu, zapewniające to, czego chcesz najbardziej.

 

 

INFORMACJE NAUKOWE O ZEN BODI™

 

Ludzkie ciało jest skomplikowane. Potrzeba kilku mechanizmów współpracujących ze sobą aby utrzymać Twoje ciało w zdrowiu i w formie, co oznacza że wielofunkcyjne podejście jest konieczne, aby prawidłowo celować w utratę tłuszczu.

 

Podczas jedzenia Twoje komórki tłuszczowe wytwarzają naturalnego posłańca o nazwie leptyna. Leptyna ma dwie role w organizmie: komunikuje się z mózgiem sygnalizując, że organizm nie jest już głodny oraz informuje mózg, gdy organizm tego potrzebuje, żeby zacząć wykorzystywać komórki tłuszczowe jako źródło energii.

 

Wraz z wiekiem, nasze komórki mogą również rozpocząć uwalnianie innego białka zwanego białkiem C-reaktywnym, które powoduje stan zapalny w organizmie. Po jego uwolnieniu, białko C-reaktywne łączy się z cząsteczkami leptyny, wywołując stan zapalny i, jak duży blok próbujący przejść przez mały otwór, blokuje komunikaty leptyny wysyłane do mózgu. Zaczyna się błędne koło: organizm nie może już rozpoznać, kiedy jest najedzony, co powoduje wzrost masy ciała, mogący prowadzić do otyłości, choroby serca i cukrzycy.

 

System ZEN BODI™ działa harmonijnie, zmniejszając produkcję białka C-reaktywnego, co pozwala leptynie komunikować się z mózgiem, dzięki czemu można prawidłowo regulować apetyt. ZENBODI™ zmniejsza również aktywność enzymu zwanego G3PDH, który przekształca cukier z krwi w tłuszcz; poprzez spowolnienie produkcji G3PDH, ZEN BODI™ pomaga w zachowaniu szczuplejszej sylwetki.** Jest ukierunkowany na trzy istotne aspekty nabierania formy: ograniczenie apetytu, redukcję centymetrów i modelowanie sylwetki. To metodyczne podejście do odchudzania nie jest jedyną rewolucyjną cechą ZEN BODI™, to co jest naprawdę rewolucyjne, to efekty jakie można z nim osiągnąć.

 

ZEN BODI™ jest idealnym uzupełnieniem Systemu Wspierania Młodości YES™ (ang. Youth Enhancement System) oferowanego wyłącznie przez Jeunesse®. Przywróć harmonię i wspomóż prawidłowe funkcjonowanie swojego organizmu.

 

o ZEN BodiTM System

pytaj w Recepcji SOTO

SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe

Tel.: +48 22 299 01 30

recepcja@soto.waw.pl

Jeśli zauważyłeś błąd na stronie - zgłoś nam na maila: redakcja@soto.waw.pl

Poleć tę stronę:

Wyszukaj: