Kalendarz Staży

Coraz więcej staży i szkoleń. Które wybrać? Które jest dla mnie najważniejsze?

Na stronie https://soto.waw.pl/kalendarz/ znajdziesz listę najnowszych wydarzeń, które są związane z naszym Klubem SOTO, z naszymi ćwiczącymi i instruktorami.

Jest cała lista regularnych staży Aikido i Ken-Jutsu prowadzonych w SOTO przez sensei’a Tomasza Sowińskiego oraz wiele wydarzeń, które odbywają się w innych miejscach, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Prosimy śledzić tę stronę w miarę na bieżąco, gdyż na niej będą się pojawiały aktualizacje oraz coraz to nowsze wydarzenia.

 

Ponadto:

Zapraszamy zarówno instruktorów sztuk walki, jak i uczestników zajęć, do wzięcia udziału w bardzo praktycznym warsztacie – Kursie Pierwszej Pomocy, który organizujemy na początku października 2018 roku w SOTO.

Warsztat ten ma na celu przygotowanie kadry instruktorskiej do szybkiego i sprawnego udzielenie pomocy przedmedycznej w nagłych przypadkach. Kursanci uzyskają podstawowe umiejętności, które zawsze mogą się przydać, czy to w domu, czy na ulicy.

Jak zachować zimną krew i przytomność umysłu, jak wezwać pomoc, aby nadeszła jak najszybciej i była jak najlepiej przygotowana na konkretny przypadek potrzebujących i poszkodowanych osób. Jakie są zasady resuscytacji i stosowania AED – wszystko przećwiczone praktycznie – niezastąpione umiejętności!

Dołącz do Kursu Pierwszej Pomocy

Dodaj komentarz