SOTO - Więcej Niż Klub!      Adres: Z.Romaszewskiego 23, 01-874 Warszawa     Otwarte: Pon.-Pt.: 18:00 - 21:00, Sob.: 8:30 - 10:00     Tel.: +48 22 299 01 30   

Lokalizacja

Adres:
SOTO – Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe
ul. Zbigniewa Romaszewskiego 23 (dawna ul. Duracza), 01-874 Warszawa

 
 

 

   

Dojazd komunikacją miejską:
METRO: M1     TRAMWAJE: 1, 4, 6, 15, 17, 18     AUTOBUSY: 110, 112, 116, 150, 156, N02, N44

Wejście do SOTO Dojo umiejscowione jest z boku budynku Z.Romaszewskiego 23 (dawna ul. Duracza 23), po schodkach. Dostęp poprzez domofon, tylko w godzinach zajęć SOTO oraz na około 30 minut przed pierwszymi treningami danego dnia.

Aby dostać się do Dojo postępuj zgodnie z instrukcją na domofonie: SOTO – wybierz nr “01

Po zgłoszeniu Obsługi – Recepcji drzwi na chwilę zostają odblokowane i można wejść do środka.

Wejście jest monitorowane przez ochronę budynku.

   W szatni na parterze, tak jak w Japonii, należy zostawić obuwie, w którym przyszliśmy z dworu oraz najlepiej także okrycia wierzchnie (np. kurtkę, płaszcz). Pomieszczenie to jest zamknięte choć nie jest monitorowane ciągle. Ubrania zostawiamy na dole na własną odpowiedzialność.

<span”>Na pierwsze piętro udajemy się na boso.</span”>

Nie używamy klapek.

Z sali korzystamy gościnnie i bardzo prosimy nie ruszać żadnych przedmiotów na korytarzach, gdyż są to rzeczy należące do szkoły i do dzieci.

   Na piętrze jest Recepcja SOTO, w której można dokonać rejestracji do klubu oraz zarejestrować wejście na każde zajęcia. Rezerwacji zajęć prosimy w miarę możliwości dokonywać wcześniej poprzez system internetowy on-line. Jeśli ktoś nie ma jeszcze konta w naszym systemie, może takie konto założyć wcześniej przez internet w tym miejscu. Założenie konta i każdorazowa wcześniejsza rezerwacja zajęć usprawni obsługę i skróci czas rejestracji wejścia na zajęcia.

   Recepcja po zarejestrowaniu wejścia na dane zajęcia wyda odpowiedni żeton, który należy na sali przed rozpoczęciem swoich zajęć przekazać osobie prowadzącej oraz pokieruje do odpowiedniej szatni. W szatni przebieramy się i przechodzimy na salę treningową na boso. W szatni są ubikacje i prysznice. Za pozostawione w szatni przedmioty SOTO nie odpowiada. Prosimy, w szczególności, cenniejsze przedmioty zabierać ze sobą na salę treningową.

Zachęcamy do wcześniejszego przychodzenia do Dojo, aby przed pierwszymi zajęciami danego dnia, pomóc w przygotowaniu sali do ćwiczeń oraz w umyciu maty. Zwyczaj ten powielamy na wzór najlepszych Dojo w Japonii.

   Życzymy owocnych treningów,
   Kierownictwo SOTO

Zamknij Menu