Mój Profil

Kalendarz Zajęć – to rozkład na konkretne dni kalendarza, uwzględniający dni wolne, święta, lokalne imprezy i odwołane bądź przesunięte zajęcia
Plan Zajęć – to ogólny, ramowy rozkład zajęć w SOTO
Kalendarz Staży – to rozkład staży, szkoleń i obozów sztuk walki, organizowanych przez SOTO, KIKU oraz inne kluby i organizacje

   W poniższej sekcji - Mój Profil - możesz dokonać rejestracji do Klubu SOTO oraz możesz zakupić karnet na zajęcia regularne, staże, szkolenia i warsztaty.

   Przychodząc na swój trening lub staż, odznaczasz tylko obecność w Recepcji Klubu. Dzięki temu obsłużymy Twoje wejście dużo szybciej i bez zbędnego oczekiwania.

   Jeśli posiadasz kartę MULTISPORT lub FITPROFIT zarezerwuj udział w zajęciach poniżej oraz przyjdź na zajęcia okazując kartę i dokument tożsamości ze zdjęciem w Recepcji Klubu.

   Zakładając konto i zakupując karnet bądź usługę musisz potwierdzić, że zapoznałeś się z Regulaminem oraz musisz wyrazić Zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji usługi, a także musisz potwierdzić OŚWIADCZENIE o stanie zdrowia.

   Zachęcamy do wyrażenia ZGODY na otrzymywanie informacji MARKETINGOWEJ, abyś był na bieżąco z naszymi usługami, planowanymi zmianami, zmianami w grafiku, promocjami itp. 

   Zachęcamy do wyrażenia ZGODY na publikację WIZERUNKU UCZESTNIKA ZAJĘĆ. Oprócz względów merytorycznych, możesz mieć pamiątkę z udziału w naszych zajęciach, eventach, szkoleniach itp. Zobacz jak wyglądają takie zdjęcia w GALERII.
Zasady zostały dokładnie opisane w Regulaminie i Polityce Prywatności.

   Prosimy odpowiednio dobrać swoje karnety, tak aby mogli Państwo najlepiej je wykorzystać.

Prosimy także o uwagę:

   W przypadku dokonywania zakupu karnetów przez zautomatyzowany system obsługi w sekcji Mój Profil, prosimy o sprawdzanie na swoim koncie czy nie widnieją już założone umowy do opłacenia. Sytuacja taka zdarza się, gdy uczestnikowi skończył się karnet i uczestnik wziął udział w zajęciach. Wówczas obsługa Recepcji musi założyć nową umowę aby można było wziąć udział w tych zajęciach. Zakupienie nowego karnetu bez sprawdzenia czy nie widnieją w systemie umowy do opłacenia skutkuje tym, że pozostaje na koncie umowa nie opłacona, a system automatycznie przysyła o tym fakcie do Państwa powiadomienie.

   Warunkiem otrzymywania korespondencji od SOTO jest udzielenie zgody na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz podanie prawidłowego adresu e-mail. Udzielić takiej zgody możesz podczas zakładania konta lub później w swoim Profilu, bądź na Recepcji wypełniając ponownie Zgłoszenie z aktualizacją.

Drodzy ćwiczący w SOTO,

Zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM RADY MINISTRÓW z dnia 29 maja 2020 r. całkowicie traci moc Rozporządzenie z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii informujemy o rozpoczęciu zajęć w Klubie SOTO w ograniczonym zakresie.

   Zajęcia treningowe na sali w Dojo przy ul. Zwrotniczej 6, w Warszawie, odbywają się zgodnie z Rozkładem na stronie Mój Profil.

   Zapoznaj się ze szczegółami w REGULAMINIE.

   Uczestnicy mogą dokonywać rezerwacji przez internet najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem zajęć. Po tym czasie możliwe jest tylko dokonywanie rezerwacji i wejść na zajęcia w Recepcji Klubu, w miarę dostępnych miejsc.

   Uczestnik może odwołać swoją rezerwację jeszcze na 1,5 godziny (90 minut) przed zajęciami, odzyskując swoje wejście na zajęcia. Po tym czasie będzie to „późne anulowanie”, czyli uczestnik nie odzyska wejścia na swój karnet oraz zobaczy stosowną informację.

   Jeśli osiągnięta zostanie dla danych zajęć liczba maksymalna dostępnych rezerwacji, system automatycznie zapisuje uczestnika na liście rezerwowej. W przypadku zwolnienia miejsca na dane zajęcia, pierwsza osoba z listy rezerwowej otrzymuje powiadomienie email, że uzyskała status “Zapisany na zajęcia”. Uczestnicy sami ustalają, do której godziny przed rozpoczęciem zajęć chcą oczekiwać na zwolnienie się miejsca. 

   W przypadku dokonania rezerwacji oraz braku przyjścia na zajęcia z płatnością Kartą Multisport lub Fitprofit, oraz braku rezerwacji z listy rezerwowej na to miejsce, uczestnik zostanie obciążony opłatą wg cennika SOTO.

   Zgodnie z niniejszym Rozporządzeniem, udostępniamy dezynfekowane szatnie oraz węzły sanitarne. Przed każdymi zajęciami i zaraz po nich wszyscy uczestnicy muszą zdezynfekować ręce. Przerwy między zajęciami wynoszą 15 minut, tak, aby zapewnić sprawną wymianę grup z zachowaniem odstępów między osobami.

   Osoby oczekujące na swoje zajęcia proszone są o pozostawanie poza salą treningową w bezpiecznych odstępach do czasu wyjścia wszystkich osób z poprzedniej grupy. Na salę treningową można wejść na wyraźne zaproszenie trenera lub obsługi. 

      Pragniemy zaznaczyć, że niniejsze obostrzenia, zgodnie z treścią Rozporządzenia, mają zapewnić bezpieczeństwo uczestników i nie są naszym wymysłem i zależy nam na tym, aby w naszych zajęciach mogło uczestniczyć jak najwięcej osób. Jednocześnie, zależy nam na tym, aby organizowane zajęcia były dla uczestników, trenerów i obsługi bezpieczne. Prosimy o wyrozumiałość oraz wzajemną troskę o siebie i innych.

   Obserwujemy sytuację na bieżąco i będziemy informować o zmianach. Aktualny rozkład zajęć oraz możliwość dokonywania rezerwacji zawsze można znaleźć na stronie: kalendarz-zajec

Serdecznie pozdrawiamy,
Kierownictwo Klubu SOTO
Aleksandra i Tomasz Sowińscy

KALENDARZ ZAJĘĆ - CENNIK/OPŁATY - PROFIL:


KALENDARZ Zajęć
– wybierz najlepsze Treningi dla siebie w SOTO;
CENNIK – wybierz najlepszy Karnet na zajęcia dla siebie;
PROFILZaloguj się na swoje konto  i Zarezerwuj udział w zajęciach, dokonuj płatności on-line lub gotówką w klubie, sprawdzaj zmiany w rozkładzie zajęć, zastępstwa, otrzymuj informacje klubowe wprost na swoją skrzynkę mailową oraz wiele innych udogodnień dla uczestników zajęć w SOTO. *)

 *)     Aby otrzymywać od nas informacje o aktualizacjach grafiku zajęć, zastępstwach itp. musisz mieć zaznaczoną Zgodę na marketing na swoim Profilu.

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta możesz je założyć klikając w poniższą zakładkę PROFIL
i na link Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo. w panelu logowania.

Honorujemy karty Benefit i FitProfit:

MultiSport Plus, MultiSport Classic, MultiActive, MultiActive KIDS, MultiSport Plus KIDS, MultiSport Classic KIDS, FITPROFIT

Akceptujemy karnety:

Gymsteer

Plan zajęć regularny (ważny od 1 września 2020)

/sprawdź aktualny KALENDARZ ZAJĘĆ zanim przyjdziesz na zajęcia – podczas wakacji, ferii, świąt, okresu zamrożenia z uwagi na stan nadzwyczajny i dni wolnych od pracy mogą wystąpić zmiany w grafiku/

Plan zajęć regularny (ważny do 30 czerwca 2020)

/sprawdź aktualny KALENDARZ ZAJĘĆ zanim przyjdziesz na zajęcia – podczas wakacji, ferii, świąt, okresu zamrożenia z uwagi na stan nadzwyczajny i dni wolnych od pracy mogą wystąpić zmiany w grafiku/

Rodzaje zajęć

*) – zajęcia dla Grupy Dziecięcej odbywają się równolegle na tej samej sali pod kierunkiem Instruktora Aikido Dziecięcego

AikidoP-Początkujący;
Z-Zaawansowani /min.5 Kyu /12 lat+:
PN., ŚR., PT.
Aikido – Dzieci /7-12 lat:
PN., ŚR., PT.

Ken-JutsuPoczątkujący i Zaawansowani

*) – to trening, podczas którego ćwiczysz samodzielnie lub z grupą to co potrzebujesz udoskonalić. Nad bezpieczeństwem czuwa instruktor, ale z zasady nie narzuca tematu zajęć, ani nie prowadzi ich. Aby wziąć udział w tych zajęciach każdorazowo należy zapisać się na nie w Strefie Klubu  Warto więc zapisywać się na Wolną Matę wcześniej i umawiać z innymi ćwiczącymi.

CapoeiraDzieci + Rodzice