Mój Profil

Kalendarz Zajęć – to rozkład na konkretne dni kalendarza, uwzględniający dni wolne, święta, lokalne imprezy i odwołane bądź przesunięte zajęcia
Plan Zajęć – to ogólny, ramowy rozkład zajęć w SOTO
Kalendarz Staży – to rozkład staży, szkoleń i obozów sztuk walki, organizowanych przez SOTO, KIKU oraz inne kluby i organizacje

   W poniższej sekcji - Mój Profil - możesz dokonać rejestracji do Klubu SOTO oraz możesz zakupić karnet na zajęcia regularne, staże, szkolenia i warsztaty.

   Przychodząc na swój trening lub staż, odznaczasz tylko obecność w Recepcji Klubu. Dzięki temu obsłużymy Twoje wejście dużo szybciej i bez zbędnego oczekiwania.

   Jeśli posiadasz kartę MULTISPORT lub FITPROFIT zarezerwuj udział w zajęciach poniżej oraz przyjdź na zajęcia okazując kartę i dokument tożsamości ze zdjęciem w Recepcji Klubu.

   Zakładając konto i zakupując karnet bądź usługę musisz potwierdzić, że zapoznałeś się z Regulaminem oraz musisz wyrazić Zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji usługi, a także musisz potwierdzić OŚWIADCZENIE o stanie zdrowia.

   Zachęcamy do wyrażenia ZGODY na otrzymywanie informacji MARKETINGOWEJ, abyś był na bieżąco z naszymi usługami, planowanymi zmianami, zmianami w grafiku, promocjami itp. 

   Zachęcamy do wyrażenia ZGODY na publikację WIZERUNKU UCZESTNIKA ZAJĘĆ. Oprócz względów merytorycznych, możesz mieć pamiątkę z udziału w naszych zajęciach, eventach, szkoleniach itp. Zobacz jak wyglądają takie zdjęcia w GALERII.
Zasady zostały dokładnie opisane w Regulaminie i Polityce Prywatności.

   Prosimy odpowiednio dobrać swoje karnety, tak aby mogli Państwo najlepiej je wykorzystać.

Prosimy także o uwagę:

   W przypadku dokonywania zakupu karnetów przez zautomatyzowany system obsługi w sekcji Mój Profil, prosimy o sprawdzanie na swoim koncie czy nie widnieją już założone umowy do opłacenia. Sytuacja taka zdarza się, gdy uczestnikowi skończył się karnet i uczestnik wziął udział w zajęciach. Wówczas obsługa Recepcji musi założyć nową umowę aby można było wziąć udział w tych zajęciach. Zakupienie nowego karnetu bez sprawdzenia czy nie widnieją w systemie umowy do opłacenia skutkuje tym, że pozostaje na koncie umowa nie opłacona, a system automatycznie przysyła o tym fakcie do Ciebie powiadomienie.

   Warunkiem otrzymywania korespondencji od SOTO jest udzielenie zgody na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz podanie prawidłowego adresu e-mail. Udzielić takiej zgody możesz podczas zakładania konta lub później w swoim Profilu, bądź na Recepcji wypełniając ponownie Zgłoszenie z aktualizacją.

Zasady Uczestnictwa w zajęciach w SOTO

bacteria-white

W Klubie SOTO odbywają się regularne zajęcia

Zgodnie z wytycznymi z ostatnich rozporządzeń obowiązuje limit osób na zajęciach.
Prosimy o dokonywanie rezerwacji oraz ewentualne odwoływanie rezerwacji, na swoim koncie.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 26 lutego 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów

do niedzieli 14 marca 2021 w Klubie mogą odbywać się
zajęcia sportowe związane ze współzawodnictwem sportowym

SOTO w ramach współpracy z Klubem Muay-Thai Kingdom i z Polskim Związkiem Muay-Thai przygotowuje zawodników

Wypełnij ANKIETĘ i dowiedz się w jaki sposób możesz przystąpić do swoich zajęć:

Gdy już uzyskasz status zawodnika sportowego

- możesz zgłosić się na zajęcia do klubu:

 • Na zajęcia i do Recepcji zgłaszamy się w maseczkach
 • Obowiązkowy pomiar temperatury bezpośrednio przed zajęciami
 • Zachowanie dystansu społecznego min. 1,5m
 • Obowiązkowa dezynfekcja rąk przed zajęciami i zaraz po nich
 • Podczas uprawiania sportu, czyli podczas zajęć maseczki nie są obowiązkowe
 • Dezynfekcja sprzętu
 • Limit osób przebywających na terenie obiektów sportowo – rekreacyjnych wynosi 1 osobę na 15m2
 • Osoby zaszczepione nie będą uwzględniane w w/w limitach. 

   Uczestnicy mogą dokonywać rezerwacji przez internet najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem zajęć. Po tym czasie możliwe jest tylko dokonywanie rezerwacji i wejść na zajęcia w Recepcji Klubu, w miarę dostępnych miejsc.

   Uczestnik może odwołać swoją rezerwację jeszcze na 1,5 godziny (90 minut) przed zajęciami, odzyskując swoje wejście na zajęcia. Po tym czasie będzie to „późne anulowanie”, czyli uczestnik nie odzyska wejścia na swój karnet oraz zobaczy stosowną informację.

   W zależności od aktualnie obowiązujących ograniczeń liczby osób mogących jednocześnie korzystać z zajęć, jeśli osiągnięta zostanie dla danych zajęć liczba maksymalna dostępnych rezerwacji, system automatycznie zapisuje uczestnika na liście rezerwowej. W przypadku zwolnienia miejsca na dane zajęcia, pierwsza osoba z listy rezerwowej otrzymuje powiadomienie email, że uzyskała status "Zapisany na zajęcia". Uczestnicy sami ustalają, do której godziny przed rozpoczęciem zajęć chcą oczekiwać na zwolnienie się miejsca.

   W przypadku dokonania rezerwacji oraz braku przyjścia na zajęcia z płatnością Kartą Multisport lub Fitprofit, oraz braku rezerwacji z listy rezerwowej na to miejsce, uczestnik zostanie obciążony opłatą wg cennika SOTO.

   Osoby oczekujące na swoje zajęcia proszone są o pozostawanie poza salą treningową w bezpiecznych odstępach do czasu wyjścia wszystkich osób z poprzedniej grupy.

   Na salę treningową można wejść na wyraźne zaproszenie trenera lub obsługi, tylko po oddaniu poprawnie wypełnionego Oświadczenia o stanie zdrowia oraz po zaakceptowanym pomiarze temperatury. 

Podstawa prawna:

(https://www.gov.pl/web/koronawirus/pytania-i-odpowiedzi)

Czy możliwa jest aktywność fizyczna bez maseczki?

 • Obowiązku zakrywania ust i nosa nie stosuje się do osób uprawiających sport w ramach współzawodnictwa sportowego. Z tego obowiązku nie są zwolnione osoby, które uprawiają sport rekreacyjnie, chyba, że np. biegają na terenie lasów, parku, zieleńca, ogrodu botanicznego, ogrodu zabytkowego, rodzinnego ogródka działkowego i plaży.

Jak powinny wyglądać zajęcia sportowe w sportach walki?

 • Podczas aktywności sportowej nie ma obowiązku zachowania 1,5-metrowego dystansu społecznego, ponieważ ze względu na specyfikę sportu, w szczególności sportów walki, nie jest to obiektywnie możliwe. Zaleca się jednak, aby uczestnicy zajęć korzystali z osobistego sprzętu treningowego oraz dezynfekowali ręce przed i po określonej aktywności.

Czy uczestnicy zajęć mogą korzystać z szatni i pryszniców, które znajdują się na terenie obiektów sportowych?

 • Tak, jest możliwe korzystanie z szatni i pryszniców.

Jeśli obserwujesz niepokojące objawy u siebie, aby niepotrzebnie nie narażać siebie i innych,
najlepiej zostań w domu.
Dotyczy to zarówno uczestników zajęć jak i instruktorów. Bądźmy wszyscy odpowiedzialni.

KALENDARZ ZAJĘĆ - CENNIK/OPŁATY - PROFIL:


KALENDARZ Zajęć
– wybierz najlepsze Treningi lub STAŻE dla siebie w SOTO (Wybierz datę i kliknij na przycisk ZALOGUJ SIĘ/ZAPISZ SIĘ;
CENNIK – wybierz najlepszy Karnet na zajęcia dla siebie;
PROFILZaloguj się na swoje konto  i Zarezerwuj udział w zajęciach, dokonuj płatności on-line lub gotówką w klubie, sprawdzaj zmiany w rozkładzie zajęć, zastępstwa, otrzymuj informacje klubowe wprost na swoją skrzynkę mailową oraz wiele innych udogodnień dla uczestników zajęć w SOTO. *)

 *)     Aby otrzymywać od nas informacje o aktualizacjach grafiku zajęć, zastępstwach itp. musisz mieć zaznaczoną Zgodę na marketing na swoim Profilu.

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta możesz je założyć klikając w poniższą zakładkę PROFIL
i na link Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo. w panelu logowania.

Zainstaluj aplikację do obsługi swoich wejść na zajęcia w SOTO na telefonie:

Honorujemy karty Benefit i FitProfit:

MultiSport Plus, MultiSport Classic, MultiActive, MultiActive KIDS, MultiSport Plus KIDS, MultiSport Classic KIDS, FITPROFIT

Akceptujemy karnety:

Gymsteer

Plan zajęć regularny (ważny w ciągu roku szkolnego - od września do czerwca)

/sprawdź aktualny KALENDARZ ZAJĘĆ zanim przyjdziesz na zajęcia – podczas wakacji, ferii, świąt, okresu zamrożenia z uwagi na stan nadzwyczajny i dni wolnych od pracy mogą wystąpić zmiany w grafiku/

Plan zajęć regularny (ważny do 30 czerwca 2020)

/sprawdź aktualny KALENDARZ ZAJĘĆ zanim przyjdziesz na zajęcia – podczas wakacji, ferii, świąt, okresu zamrożenia z uwagi na stan nadzwyczajny i dni wolnych od pracy mogą wystąpić zmiany w grafiku/

Rodzaje zajęć

AikidoPoczątkujący i Zaawansowani 

*) – zajęcia dla Grupy Dziecięcej odbywają się równolegle na tej samej sali pod kierunkiem Instruktora Aikido Dziecięcego

AikidoP-Początkujący;
Z-Zaawansowani /min.5 Kyu /12 lat+:
PN., ŚR., PT.
Aikido – Dzieci /7-12 lat:
PN., ŚR., PT.

Ken-JutsuPoczątkujący i Zaawansowani

*) – to trening, podczas którego ćwiczysz samodzielnie lub z grupą to co potrzebujesz udoskonalić. Nad bezpieczeństwem czuwa instruktor, ale z zasady nie narzuca tematu zajęć, ani nie prowadzi ich. Aby wziąć udział w tych zajęciach każdorazowo należy zapisać się na nie w Strefie Klubu  Warto więc zapisywać się na Wolną Matę wcześniej i umawiać z innymi ćwiczącymi.

CapoeiraDzieci + Rodzice

SOTO - R E K O M E N D A C J A