You are currently viewing Nowy Rozkład Zajęć w SOTO – od 1 września 2019r.

Nowy Rozkład Zajęć w SOTO – od 1 września 2019r.

Znamy już nowy rozkład treningów na  I semestr roku szkolnego 2019/20.

Na stronie SOTO mamy dwa widoki rozkładu zajęć, pierwszy to Plan Zajęć, który przedstawia ogólny rozkład, jaki jest zaplanowany w SOTO. Daje on ogólny obraz, jak będą wyglądały zajęcia w SOTO, w zwykłym tygodniu.

Drugi widok, to widok Kalendarza Zajęć. Widok ten pozwala sprawdzić kto konkretnie będzie prowadził dane zajęcia, na której będą sali oraz czy nie ma jakichś zmian w rozkładzie, przykładowo spowodowanych chorobą prowadzącego bądź innymi czynnikami zewnętrznymi, o których nie mogliśmy wcześniej wiedzieć. Widok ten wyświetli na przykład nagłe zmiany zajęć, takie jak np spowodowane brakiem bieżącej wody lub prądu w budynku, które zmuszają nas do odwołania bądź przesunięcia danego treningu. Zamieszczamy je tam natychmiast, jak tylko się o nich dowiemy.

Funkcjonalność ta pozwala m.in. na automatyczne wysłanie powiadomienia do osób, które na dane zajęcia były zapisane wcześniej. Dzięki temu dowiedzą się one o zmianie i nie będą przyjeżdżały na próżno. Warto więc zapisywać się na swoje treningi wcześniej. Wcześniejsze zarezerwowanie wejścia na dane zajęcia usprawnia także proces odznaczania wejścia na dane zajęcia już na Recepcji i przez to minimalizuje czas i skraca kolejkę przed zajęciami.

Oprócz tych dwóch widoków, w menu górnym mamy jeszcze widok Staże i Obozy. Kalendarz ten przedstawia najbliższe wydarzenia, z którymi SOTO jest związane, bierze w nich udział, bądź je organizuje.

Zapraszamy do sprawdzania najnowszych wieści na naszych stronach https://soto.waw.pl oraz do polubienia naszej strony na Facebooku:

Dodaj komentarz