Trening Indywidualny // od 1 do 4 osób

Trening Indywidualny, to nowa forma treningowa, która została skierowana do osób, które chcą ćwiczyć nie tylko w grupie, podczas zajęć regularnych w Klubie, ale także rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności bezpośrednio, pod okiem sensei’a.

Rozwiązanie takie może być uzupełnieniem do regularnych treningów w SOTO, zarówno na wypadek wprowadzenia ograniczenia liczby uczestników zajęć, jak i daje większe bezpieczeństwo osobom ćwiczącym.

Prowadzący:

- Tomasz Sowiński 6 Dan

Rodzaj zajęć:

Termin zajęć:

w grę wchodzą dowolne godziny, (np. 7:00, 12:00, 21:45 itp) i dni, jeśli dostępne jest miejsce ćwiczeń i Prowadzący

- każdorazowo ustalany z Prowadzącym, w miarę dostępności sal treningowych

Lokalizacja:

- inne sale treningowe, hale sportowe, parki, lasy, tereny prywatne itp.

Uczestnicy:

od 1 do 4 osób - rezerwacji na trening dokonuje 1 osoba, która posiada konto (jeżeli nie masz jeszcze u nas konta - załóż je tutaj).

Możesz ewentualnie zaprosić dodatkowe od 1 do 3 osób

- członkowie Klubu SOTO

- gościnnie - członkowie innych Klubów

Cena:

- 200,-zł/godz. + ewentualny koszt wynajęcia sali treningowej )*

)* - nie dotyczy SOTO Dojo (sali przy ul. Zwrotniczej 6, Warszawa)
- cena dotyczy lokalizacji w obrębie m.st. Warszawy i najbliższych okolic (dla innych lokalizacji - ustalana indywidualnie)

W celu zapewnienia bezpieczeństwa pod względem epidemicznym, stosujemy analogiczne Zasady,
jak podczas regularnych zajęć w Klubie

Uzgodnij Szczegóły Treningu Indywidualnego

Po zakupieniu Karnetu (w tym celu w systemie wybierz zakładkę CENNIK >> Trening Indywidualny) lub przed zakupem, ustal z nami swoje preferencje dotyczące miejsca treningu, terminu oraz liczby osób biorących w nim udział.  Możesz podać też jaki rodzaj treningu oczekujesz. Podaj kontakt do siebie, abyśmy mogli bez przeszkód i niepotrzebnej zwłoki uzgodnić wszystkie szczegóły zajęć.

Jeśli wykupiłeś już Karnet Trening Indywidualny, ale w najbliższym czasie nie jesteśmy w stanie uzgodnić odpowiedniego terminu lub lokalizacji zajęć, oraz w sytuacji, kiedy chciałbyś odwołać Trening Indywidualny całkowicie, SOTO zwróci wpłaconą kwotę na konto wskazane przez Ciebie, z zastrzeżeniem i z wyłączeniem sytuacji, w której SOTO musiało ponieść już jakieś koszty, na przykład związane z wynajęciem dodatkowej sali bądź z dojazdem.